Události

Aktuality, novinky

Srdečně Vás zveme do Památníku písemnictví na Moravě na koncert k 100. výročí narození básníka a spisovatele Josefa Kainara, který se uskuteční 7. června 2017 v 17 hodin. Vystoupí zde studenti hudebně dramatického oddělení konzervatoře Brno.

MEETING BRNO se koná každoročně na konci května a nabízí platformu pro setkání zástupců různých názorů, kultur a náboženství. Jeho program sestává z diskusních fór s inspirativními hosty a množství uměleckých vystoupení, která rozvíjejí hlavní festivalové téma.

Jak je to s legálním ozbrojováním občanů a regulativními směrnicemi? Jaká je role armády a policie v dnešní době. Proč (ne)posilovat aktivní zálohy? Jsou domobranné spolky a soukromé agentury potřeba? To vše a mnohem více!

Srdečně vás zveme na letošní valnou hromadu Spolku absolventů a přátel Masarykovy univerzity, která se koná 4. května 2017 v 18.00 v prostorách univerzitní budovy na Komenského náměstí, 3. patro, místnost 300.

Dovolili bychom si vás pozvat na další přednášku z cyklu StřeDění. Pozvání přijal přední znalec staroslověnských a církevněslovanských památek Mgr. Václav Čermák, Ph.D. ze Slovanského ústavu AV ČR, v. v. i., v Praze.